Hoekwoning Pieter Speelmansingel 41 Spijkenisse

Pieter Speelmansingel 41, 3201 ME Spijkenisse

123 m² Bouwjaar 2015 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Pieter Speelmansingel 41 is een hoekwoning in Spijkenisse, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 211 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pieter Speelmansingel 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Speelmansingel 41

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.22
CO₂-emissie
4253.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Tuin
Ja (87.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

15.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

1430 Inwoners
420 Huishoudens
3.4 Gem. huishoudensgrootte
415 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Het Land
99% Koopwoningen
9.300 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Speelmansingel 41

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Pieter Speelmansingel 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Speelmansingel 41?

De prijsindicatie voor Pieter Speelmansingel 41 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Land is €499.000. Dat komt neer op circa €4.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Speelmansingel 41 zich tot de wijk Het Land?

Pieter Speelmansingel 41 is een hoekwoning van 123 m² in de wijk Het Land. De buurt telt 415 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.300 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Speelmansingel 41?

Pieter Speelmansingel 41 is een hoekwoning in Het Land, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pieter Speelmansingel 41 vergeleken met de buurt?

Pieter Speelmansingel 41 heeft 123 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Het Land ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Speelmansingel 41 en wat betekent dat?

Pieter Speelmansingel 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4253.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Speelmansingel 41?

Pieter Speelmansingel 41 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 87 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Land?

De wijk Het Land in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Land?

Vanuit Pieter Speelmansingel 41 in Het Land bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.