Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
Pieter Brueghelplein 21 is een woonhuis in Son en Breugel, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 200 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €489.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Brueghelplein 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
9.5 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
5.1 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
8.1 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
9.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Breugel is €489.000. Dat komt neer op circa €2.946 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Brueghelplein 21 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Breugel. De buurt telt 473 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 994 inwoners per km².
Pieter Brueghelplein 21 is een woonhuis in Breugel, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Pieter Brueghelplein 21 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 200 m². In Breugel ligt de gemiddelde woningwaarde op €489.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Brueghelplein 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Breugel in Son en Breugel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €489.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Pieter Brueghelplein 21 in Breugel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Brueghelplein 21: ziekenhuis op 8.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 5.1 km.