Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 823 m²
Oranjestraat 11 is een woonhuis in Son en Breugel, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m² en een perceel van 823 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranjestraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
8.1 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Son is €467.000. Dat komt neer op circa €1.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranjestraat 11 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Son. De buurt telt 2.615 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.983 inwoners per km².
Oranjestraat 11 is een woonhuis in Son, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oranjestraat 11 heeft 245 m² woonoppervlakte. Het perceel is 823 m². In Son ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranjestraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Son in Son en Breugel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Oranjestraat 11 in Son bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oranjestraat 11: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Son: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).