Streetview Aziëlaan 72 Son en Breugel

Aziëlaan 72, 5691 LD Son en Breugel

177 m² Bouwjaar 1972 6 kamers Label D

Aziëlaan 72 is een woonhuis in Son en Breugel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 493 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
493 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Aziëlaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aziëlaan 72

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Son en Breugel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Son en Breugel

4355 Inwoners
1755 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde De Gentiaan
89% Koopwoningen
3.445 Inwoners per km²

Locatie van Aziëlaan 72

Vergelijkbare woningen in Son en Breugel

Veelgestelde vragen over Aziëlaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Aziëlaan 72?

De prijsindicatie voor Aziëlaan 72 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in De Gentiaan is €465.000. Dat komt neer op circa €2.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aziëlaan 72 zich tot de wijk De Gentiaan?

Aziëlaan 72 is een woonhuis van 177 m² in de wijk De Gentiaan. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.445 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aziëlaan 72?

Aziëlaan 72 is een woonhuis in De Gentiaan, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aziëlaan 72 vergeleken met de buurt?

Aziëlaan 72 heeft 177 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 493 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Gentiaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aziëlaan 72 en wat betekent dat?

Aziëlaan 72 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Aziëlaan 72?

Aziëlaan 72 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Gentiaan?

De wijk De Gentiaan in Son en Breugel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Gentiaan?

Vanuit Aziëlaan 72 in De Gentiaan bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Gentiaan?