Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 442 m²
- Inhoud
- 698 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 8
van Lenneplaan 5 C is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 442 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €590.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Lenneplaan 5 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Soest Zuid is €590.000. Dat komt neer op circa €3.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Lenneplaan 5 C is een woonhuis van 176 m² in de wijk Soest Zuid. De buurt telt 2.222 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.144 inwoners per km².
van Lenneplaan 5 C is een woonhuis in Soest Zuid, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
van Lenneplaan 5 C heeft 176 m² woonoppervlakte en 698 m³ inhoud. Het perceel is 442 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Soest Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €590.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Lenneplaan 5 C heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
van Lenneplaan 5 C heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers.
De wijk Soest Zuid in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 5.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €590.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit van Lenneplaan 5 C in Soest Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Lenneplaan 5 C: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.1 km.