Vrijstaande woning Peter van den Breemerweg 1 Soest

Peter van den Breemerweg 1, 3768 MP Soest

519 m² Bouwjaar 1924 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Peter van den Breemerweg 1 is een vrijstaande woning in Soest, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 519 m², een perceel van 23880 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €754.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
519 m²
Perceeloppervlakte
23880 m²
Inhoud
120 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Ligging
rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Peter van den Breemerweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Peter van den Breemerweg 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Soest

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Soest

210 Inwoners
75 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
74 Woningvoorraad
€754.000 Gem. woningwaarde De Birkt
77% Koopwoningen
48 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Peter van den Breemerweg 1

Vergelijkbare woningen in Soest

Veelgestelde vragen over Peter van den Breemerweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Peter van den Breemerweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in De Birkt is €754.000. Dat komt neer op circa €1.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Peter van den Breemerweg 1 zich tot de wijk De Birkt?

Peter van den Breemerweg 1 is een vrijstaande woning van 519 m² in de wijk De Birkt. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Peter van den Breemerweg 1?

Peter van den Breemerweg 1 is een vrijstaande woning in De Birkt, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Peter van den Breemerweg 1 vergeleken met de buurt?

Peter van den Breemerweg 1 heeft 519 m² woonoppervlakte en 120 m³ inhoud. Het perceel is 23880 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 86 m² per kamer. In De Birkt ligt de gemiddelde woningwaarde op €754.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Peter van den Breemerweg 1 en wat betekent dat?

Peter van den Breemerweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Peter van den Breemerweg 1?

Peter van den Breemerweg 1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Birkt?

De wijk De Birkt in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €754.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Birkt?