Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 950 m²
de Beaufortlaan 4 is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 950 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €922.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Beaufortlaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
6 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
7.4 kmDe prijsindicatie voor de Beaufortlaan 4 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Soestduinen is €922.000. Dat komt neer op circa €3.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Beaufortlaan 4 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Soestduinen. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².
de Beaufortlaan 4 is een woonhuis in Soestduinen, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
de Beaufortlaan 4 heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 950 m². In Soestduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €922.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
de Beaufortlaan 4 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Soestduinen in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €922.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit de Beaufortlaan 4 in Soestduinen bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van de Beaufortlaan 4: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 6 km.
Recreatie nabij Soestduinen: restaurant (0.2 km), cafe (4 km).