Streetview van Lyndenlaan 30 Soest

van Lyndenlaan 30, 3768 MG Soest

132 m² Bouwjaar 1932 Label C

van Lyndenlaan 30 is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en een perceel van 593 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €922.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
593 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor van Lyndenlaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Lyndenlaan 30

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Soest

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Soest

170 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
68 Woningvoorraad
€922.000 Gem. woningwaarde Soestduinen
93% Koopwoningen
73 Inwoners per km²

Locatie van van Lyndenlaan 30

Vergelijkbare woningen in Soest

Veelgestelde vragen over van Lyndenlaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van van Lyndenlaan 30?

De gemiddelde woningwaarde in Soestduinen is €922.000. Dat komt neer op circa €6.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Lyndenlaan 30 zich tot de wijk Soestduinen?

van Lyndenlaan 30 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Soestduinen. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Lyndenlaan 30?

van Lyndenlaan 30 is een woonhuis in Soestduinen, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Lyndenlaan 30 vergeleken met de buurt?

van Lyndenlaan 30 heeft 132 m² woonoppervlakte. Het perceel is 593 m². In Soestduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €922.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Lyndenlaan 30 en wat betekent dat?

van Lyndenlaan 30 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Soestduinen?

De wijk Soestduinen in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €922.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soestduinen?

Vanuit van Lyndenlaan 30 in Soestduinen bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Soestduinen?

Zorg en onderwijs in de buurt van van Lyndenlaan 30: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 6 km.