Bungalow, halfvrijstaande woning van Lyndenlaan 9 Soest

van Lyndenlaan 9, 3768 ME Soest

178 m² Bouwjaar 1962 7 kamers 5 slaapkamers Label D

van Lyndenlaan 9 is een bungalow, halfvrijstaande woning in Soest, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 970 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €922.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
970 m²
Inhoud
829 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€980.000 tot €1.230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor van Lyndenlaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Lyndenlaan 9

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (240.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Soest

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Soest

170 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
68 Woningvoorraad
€922.000 Gem. woningwaarde Soestduinen
93% Koopwoningen
73 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Lyndenlaan 9

Vergelijkbare woningen in Soest

Veelgestelde vragen over van Lyndenlaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van van Lyndenlaan 9?

De prijsindicatie voor van Lyndenlaan 9 ligt rond €980.000 tot €1.230.000. De gemiddelde woningwaarde in Soestduinen is €922.000. Dat komt neer op circa €5.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Lyndenlaan 9 zich tot de wijk Soestduinen?

van Lyndenlaan 9 is een bungalow, halfvrijstaande woning van 178 m² in de wijk Soestduinen. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Lyndenlaan 9?

van Lyndenlaan 9 is een bungalow, halfvrijstaande woning in Soestduinen, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Lyndenlaan 9 vergeleken met de buurt?

van Lyndenlaan 9 heeft 178 m² woonoppervlakte en 829 m³ inhoud. Het perceel is 970 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Soestduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €922.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Lyndenlaan 9 en wat betekent dat?

van Lyndenlaan 9 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Lyndenlaan 9?

van Lyndenlaan 9 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 240 m².

Hoe is de woningmarkt in Soestduinen?

De wijk Soestduinen in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €922.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soestduinen?

Vanuit van Lyndenlaan 9 in Soestduinen bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.2 km.