Vrijstaande woning Birkstraat 132 230 Soest

Birkstraat 132 230, 3768 HM Soest

70 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Birkstraat 132 230 is een vrijstaande woning in Soest, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 250 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
193 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met kunststof
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Birkstraat 132 230

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Birkstraat 132 230

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
152.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
31.7%
CO₂-emissie
21.92 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Soest

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Soest

305 Inwoners
140 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
62 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Duinen Gebied
55% Koopwoningen
84 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Birkstraat 132 230

Vergelijkbare woningen in Soest

Veelgestelde vragen over Birkstraat 132 230

Wat is de geschatte woningwaarde van Birkstraat 132 230?

De prijsindicatie voor Birkstraat 132 230 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinen Gebied is €617.000. Dat komt neer op circa €8.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Birkstraat 132 230 zich tot de wijk Duinen Gebied?

Birkstraat 132 230 is een vrijstaande woning van 70 m² in de wijk Duinen Gebied. De buurt telt 62 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 84 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Birkstraat 132 230?

Birkstraat 132 230 is een vrijstaande woning in Duinen Gebied, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Birkstraat 132 230 vergeleken met de buurt?

Birkstraat 132 230 heeft 70 m² woonoppervlakte en 193 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Duinen Gebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Birkstraat 132 230 en wat betekent dat?

Birkstraat 132 230 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Birkstraat 132 230?

Birkstraat 132 230 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Duinen Gebied?

De wijk Duinen Gebied in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinen Gebied?

Vanuit Birkstraat 132 230 in Duinen Gebied bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.