Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 508 m²
Vosseveldlaan 42 is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 508 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €590.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vosseveldlaan 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Vosseveldlaan 42 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Soest Zuid is €590.000. Dat komt neer op circa €2.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVosseveldlaan 42 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Soest Zuid. De buurt telt 2.222 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.144 inwoners per km².
Vosseveldlaan 42 is een woonhuis in Soest Zuid, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vosseveldlaan 42 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 508 m². In Soest Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €590.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Soest Zuid in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 5.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €590.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Vosseveldlaan 42 in Soest Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vosseveldlaan 42: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.1 km.
Recreatie nabij Soest Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (2.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €605.000 tot €705.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Soest Zuid is €590.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.