Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Vosseveldlaan 2 Soest

Vosseveldlaan 2, 3768 GM Soest

104 m² Bouwjaar 1927 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Vosseveldlaan 2 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Soest, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 271 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €590.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
271 m²
Inhoud
436 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Vosseveldlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vosseveldlaan 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
223.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
333.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.59 kg/m²

Tuin
Ja (149.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Soest

5320 Inwoners
2130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2222 Woningvoorraad
€590.000 Gem. woningwaarde Soest Zuid
83% Koopwoningen
3.144 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vosseveldlaan 2

Vergelijkbare woningen in Soest

Veelgestelde vragen over Vosseveldlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Vosseveldlaan 2?

De prijsindicatie voor Vosseveldlaan 2 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Soest Zuid is €590.000. Dat komt neer op circa €5.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vosseveldlaan 2 zich tot de wijk Soest Zuid?

Vosseveldlaan 2 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 104 m² in de wijk Soest Zuid. De buurt telt 2.222 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vosseveldlaan 2?

Vosseveldlaan 2 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Soest Zuid, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vosseveldlaan 2 vergeleken met de buurt?

Vosseveldlaan 2 heeft 104 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Het perceel is 271 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Soest Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €590.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vosseveldlaan 2 en wat betekent dat?

Vosseveldlaan 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-11-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vosseveldlaan 2?

Vosseveldlaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 149 m².

Hoe is de woningmarkt in Soest Zuid?

De wijk Soest Zuid in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 5.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €590.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soest Zuid?

Vanuit Vosseveldlaan 2 in Soest Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.