Streetview de Genestetlaan 12 Soest

de Genestetlaan 12, 3768 GJ Soest

296 m² Bouwjaar 1970 Label A

de Genestetlaan 12 is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m² en een perceel van 459 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €590.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
459 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor de Genestetlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Genestetlaan 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Soest

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Soest

5320 Inwoners
2130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2222 Woningvoorraad
€590.000 Gem. woningwaarde Soest Zuid
83% Koopwoningen
3.144 Inwoners per km²

Locatie van de Genestetlaan 12

Vergelijkbare woningen in Soest

Veelgestelde vragen over de Genestetlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van de Genestetlaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Soest Zuid is €590.000. Dat komt neer op circa €1.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Genestetlaan 12 zich tot de wijk Soest Zuid?

de Genestetlaan 12 is een woonhuis van 296 m² in de wijk Soest Zuid. De buurt telt 2.222 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Genestetlaan 12?

de Genestetlaan 12 is een woonhuis in Soest Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is de Genestetlaan 12 vergeleken met de buurt?

de Genestetlaan 12 heeft 296 m² woonoppervlakte. Het perceel is 459 m². In Soest Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €590.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Genestetlaan 12 en wat betekent dat?

de Genestetlaan 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Soest Zuid?

De wijk Soest Zuid in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 5.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €590.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soest Zuid?

Vanuit de Genestetlaan 12 in Soest Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Soest Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van de Genestetlaan 12: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.1 km.