Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 297 m²
- Perceeloppervlakte
- 1070 m²
van Beuningenlaan 6 is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m² en een perceel van 1070 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €590.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Beuningenlaan 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor van Beuningenlaan 6 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Soest Zuid is €590.000. Dat komt neer op circa €1.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Beuningenlaan 6 is een woonhuis van 297 m² in de wijk Soest Zuid. De buurt telt 2.222 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.144 inwoners per km².
van Beuningenlaan 6 is een woonhuis in Soest Zuid, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
van Beuningenlaan 6 heeft 297 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1070 m². In Soest Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €590.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Beuningenlaan 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Soest Zuid in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 5.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €590.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit van Beuningenlaan 6 in Soest Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Beuningenlaan 6: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.1 km.