Streetview Wieksloterweg WZ 3 A Soest

Wieksloterweg WZ 3 A, 3763 LH Soest

224 m² Bouwjaar 1924 9 kamers 6 slaapkamers Label F

Wieksloterweg WZ 3 A is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 6475 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €809.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
6475 m²
Inhoud
1113 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wieksloterweg WZ 3 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wieksloterweg WZ 3 A

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Soest

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Soest

165 Inwoners
70 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
68 Woningvoorraad
€809.000 Gem. woningwaarde Het Soesterveen
88% Koopwoningen
160 Inwoners per km²

Locatie van Wieksloterweg WZ 3 A

Vergelijkbare woningen in Soest

Veelgestelde vragen over Wieksloterweg WZ 3 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Wieksloterweg WZ 3 A?

De prijsindicatie voor Wieksloterweg WZ 3 A ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Soesterveen is €809.000. Dat komt neer op circa €3.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wieksloterweg WZ 3 A zich tot de wijk Het Soesterveen?

Wieksloterweg WZ 3 A is een woonhuis van 224 m² in de wijk Het Soesterveen. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wieksloterweg WZ 3 A?

Wieksloterweg WZ 3 A is een woonhuis in Het Soesterveen, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wieksloterweg WZ 3 A vergeleken met de buurt?

Wieksloterweg WZ 3 A heeft 224 m² woonoppervlakte en 1113 m³ inhoud. Het perceel is 6475 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Het Soesterveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €809.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wieksloterweg WZ 3 A en wat betekent dat?

Wieksloterweg WZ 3 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Wieksloterweg WZ 3 A?

Wieksloterweg WZ 3 A heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Soesterveen?

De wijk Het Soesterveen in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €809.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Soesterveen?

Vanuit Wieksloterweg WZ 3 A in Het Soesterveen bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1 km.