Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1849
- Woonoppervlakte
- 457 m²
- Perceeloppervlakte
- 3905 m²
Wieksloterweg WZ 1 is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1849. De woning heeft een woonoppervlakte van 457 m² en een perceel van 3905 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €809.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wieksloterweg WZ 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
9.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Soesterveen is €809.000. Dat komt neer op circa €1.770 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWieksloterweg WZ 1 is een woonhuis van 457 m² in de wijk Het Soesterveen. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 160 inwoners per km².
Wieksloterweg WZ 1 is een woonhuis in Het Soesterveen, gebouwd in 1849 (177 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wieksloterweg WZ 1 heeft 457 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3905 m². In Het Soesterveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €809.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wieksloterweg WZ 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Het Soesterveen in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €809.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Wieksloterweg WZ 1 in Het Soesterveen bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wieksloterweg WZ 1: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.9 km.