Streetview de Wieken 146 Sneek

de Wieken 146, 8608 ZD Sneek

107 m² Bouwjaar 1978

de Wieken 146 is een woonhuis in Sneek, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en een perceel van 141 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
141 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor de Wieken 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sneek

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Sneek

2105 Inwoners
940 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
940 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Tinga
54% Koopwoningen
1.872 Inwoners per km²

Locatie van de Wieken 146

Vergelijkbare woningen in Sneek

Veelgestelde vragen over de Wieken 146

Wat is de geschatte woningwaarde van de Wieken 146?

De prijsindicatie voor de Wieken 146 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Tinga is €227.000. Dat komt neer op circa €2.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Wieken 146 zich tot de wijk Tinga?

de Wieken 146 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Tinga. De buurt telt 940 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.872 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Wieken 146?

de Wieken 146 is een woonhuis in Tinga, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Wieken 146 vergeleken met de buurt?

de Wieken 146 heeft 107 m² woonoppervlakte. Het perceel is 141 m². In Tinga ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tinga?

De wijk Tinga in Sneek (Friesland) kenmerkt zich door 2.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tinga?

Vanuit de Wieken 146 in Tinga bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tinga?

Zorg en onderwijs in de buurt van de Wieken 146: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tinga?

Recreatie nabij Tinga: restaurant (1.9 km), cafe (1.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van de Wieken 146?

De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €205.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Tinga is €227.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.