2-onder-1-kapwoning Molenkrite 3 Sneek

Molenkrite 3, 8608 XL Sneek

136 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Molenkrite 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Sneek, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 273 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
273 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Molenkrite 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenkrite 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
130.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
28.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sneek

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Sneek

2105 Inwoners
940 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
940 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Tinga
54% Koopwoningen
1.872 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenkrite 3

Vergelijkbare woningen in Sneek

Veelgestelde vragen over Molenkrite 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenkrite 3?

De prijsindicatie voor Molenkrite 3 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Tinga is €227.000. Dat komt neer op circa €1.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenkrite 3 zich tot de wijk Tinga?

Molenkrite 3 is een 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de wijk Tinga. De buurt telt 940 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.872 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenkrite 3?

Molenkrite 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Tinga, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Molenkrite 3 vergeleken met de buurt?

Molenkrite 3 heeft 136 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Tinga ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenkrite 3 en wat betekent dat?

Molenkrite 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenkrite 3?

Molenkrite 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tinga?

De wijk Tinga in Sneek (Friesland) kenmerkt zich door 2.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tinga?

Vanuit Molenkrite 3 in Tinga bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.