Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 267 m²
Lemmerweg 67 is een woonhuis in Sneek, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 267 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lemmerweg 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
1.9 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tinga is €227.000. Dat komt neer op circa €850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLemmerweg 67 is een woonhuis van 267 m² in de wijk Tinga. De buurt telt 940 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.872 inwoners per km².
Lemmerweg 67 is een woonhuis in Tinga, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lemmerweg 67 heeft 267 m² woonoppervlakte. In Tinga ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Tinga in Sneek (Friesland) kenmerkt zich door 2.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Lemmerweg 67 in Tinga bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lemmerweg 67: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Tinga: restaurant (1.9 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Lemmerweg 67 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Tinga. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1925, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.