Benedenwoning Johan Willem Frisostraat 44 Sneek

Johan Willem Frisostraat 44, 8606 CW Sneek

64 m² Bouwjaar 1940 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Johan Willem Frisostraat 44 is een benedenwoning in Sneek, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€165.000 tot €190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Johan Willem Frisostraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan Willem Frisostraat 44

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
273.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.14 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Sneek

2780 Inwoners
1470 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1539 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Sperkhem en industrieterrein Houkesloot
53% Koopwoningen
832 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan Willem Frisostraat 44

Provincie
Friesland
Gemeente
Súdwest-Fryslân
Buurt
Sperkhem en industrieterrein Houkesloot
Postcode
8606 CW

Vergelijkbare woningen in Sneek

Veelgestelde vragen over Johan Willem Frisostraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan Willem Frisostraat 44?

De prijsindicatie voor Johan Willem Frisostraat 44 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Sperkhem en industrieterrein Houkesloot is €230.000. Dat komt neer op circa €3.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan Willem Frisostraat 44 zich tot de wijk Sperkhem en industrieterrein Houkesloot?

Johan Willem Frisostraat 44 is een benedenwoning van 64 m² in de wijk Sperkhem en industrieterrein Houkesloot. De buurt telt 1.539 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 832 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan Willem Frisostraat 44?

Johan Willem Frisostraat 44 is een benedenwoning in Sperkhem en industrieterrein Houkesloot, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johan Willem Frisostraat 44 vergeleken met de buurt?

Johan Willem Frisostraat 44 heeft 64 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Sperkhem en industrieterrein Houkesloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan Willem Frisostraat 44 en wat betekent dat?

Johan Willem Frisostraat 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan Willem Frisostraat 44?

Johan Willem Frisostraat 44 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Sperkhem en industrieterrein Houkesloot?

De wijk Sperkhem en industrieterrein Houkesloot in Sneek (Friesland) kenmerkt zich door 2.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.