Eengezinswoning, vrijstaande woning Groenoord 16 Sluiskil

Groenoord 16, 4541 ET Sluiskil

130 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Groenoord 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sluiskil, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 531 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
531 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Groenoord 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenoord 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sluiskil

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

31.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

6.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Sluiskil

2195 Inwoners
1085 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1127 Woningvoorraad
€181.000 Gem. woningwaarde Kern Sluiskil
69% Koopwoningen
1.605 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenoord 16

Vergelijkbare woningen in Sluiskil

Veelgestelde vragen over Groenoord 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenoord 16?

De prijsindicatie voor Groenoord 16 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sluiskil is €181.000. Dat komt neer op circa €1.392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenoord 16 zich tot de wijk Kern Sluiskil?

Groenoord 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 130 m² in de wijk Kern Sluiskil. De buurt telt 1.127 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenoord 16?

Groenoord 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kern Sluiskil, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groenoord 16 vergeleken met de buurt?

Groenoord 16 heeft 130 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 531 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kern Sluiskil ligt de gemiddelde woningwaarde op €181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenoord 16 en wat betekent dat?

Groenoord 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenoord 16?

Groenoord 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern Sluiskil?

De wijk Kern Sluiskil in Sluiskil (Zeeland) kenmerkt zich door 2.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €181.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sluiskil?

Vanuit Groenoord 16 in Kern Sluiskil bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 31.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.