Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 443 m²
- Perceeloppervlakte
- 1091 m²
Industrieweg 20 is een woonhuis in Sluis, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 443 m² en een perceel van 1091 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Industrieweg 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
57.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
8.7 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
9.1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
8.7 kmBioscoop
36.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sluis is €533.000. Dat komt neer op circa €1.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIndustrieweg 20 is een woonhuis van 443 m² in de wijk Verspreide huizen Sluis. De buurt telt 208 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².
Industrieweg 20 is een woonhuis in Verspreide huizen Sluis, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Industrieweg 20 heeft 443 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1091 m². In Verspreide huizen Sluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Sluis in Sluis (Zeeland) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Industrieweg 20 in Verspreide huizen Sluis bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 57.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Industrieweg 20: ziekenhuis op 9.1 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 8.7 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Sluis: restaurant (0.8 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Industrieweg 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Sluis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.