Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 383 m²
- Perceeloppervlakte
- 2314 m²
St. Annastraat 44 A is een woonhuis in Sluis, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 383 m² en een perceel van 2314 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor St. Annastraat 44 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
58 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
8.7 kmBioscoop
36.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sluis is €268.000. Dat komt neer op circa €700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSt. Annastraat 44 A is een woonhuis van 383 m² in de wijk Sluis. De buurt telt 1.183 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.972 inwoners per km².
St. Annastraat 44 A is een woonhuis in Sluis, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
St. Annastraat 44 A heeft 383 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2314 m². In Sluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
St. Annastraat 44 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Sluis in Sluis (Zeeland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit St. Annastraat 44 A in Sluis bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 58 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van St. Annastraat 44 A: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.7 km.
Recreatie nabij Sluis: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor St. Annastraat 44 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sluis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.