Streetview Grote Maagdenstraat 8 Sluis

Grote Maagdenstraat 8, 4524 ES Sluis

205 m² Bouwjaar 2018

Grote Maagdenstraat 8 is een woonhuis in Sluis, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 223 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
223 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Grote Maagdenstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sluis

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

58 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

8.7 km
Cultuur

Bioscoop

36.8 km

Buurtinformatie in Sluis

1910 Inwoners
990 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1183 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Sluis
56% Koopwoningen
2.972 Inwoners per km²

Locatie van Grote Maagdenstraat 8

Vergelijkbare woningen in Sluis

Veelgestelde vragen over Grote Maagdenstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Maagdenstraat 8?

De gemiddelde woningwaarde in Sluis is €268.000. Dat komt neer op circa €1.307 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Maagdenstraat 8 zich tot de wijk Sluis?

Grote Maagdenstraat 8 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Sluis. De buurt telt 1.183 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.972 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Maagdenstraat 8?

Grote Maagdenstraat 8 is een woonhuis in Sluis, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Grote Maagdenstraat 8 vergeleken met de buurt?

Grote Maagdenstraat 8 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 223 m². In Sluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sluis?

De wijk Sluis in Sluis (Zeeland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sluis?

Vanuit Grote Maagdenstraat 8 in Sluis bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 58 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sluis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Grote Maagdenstraat 8: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sluis?

Recreatie nabij Sluis: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Grote Maagdenstraat 8?

Een woningrapport voor Grote Maagdenstraat 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sluis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2018, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.