Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
Nieuwstraat 55 is een woonhuis in Sluis, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m² en een perceel van 1000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
58 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
8.7 kmBioscoop
36.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sluis is €268.000. Dat komt neer op circa €1.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwstraat 55 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Sluis. De buurt telt 1.183 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.972 inwoners per km².
Nieuwstraat 55 is een woonhuis in Sluis, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuwstraat 55 heeft 245 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In Sluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sluis in Sluis (Zeeland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuwstraat 55 in Sluis bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 58 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwstraat 55: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.7 km.
Recreatie nabij Sluis: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Nieuwstraat 55 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sluis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1952, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.