Streetview Bolwerk Zuidzijde 71 Sloten

Bolwerk Zuidzijde 71, 8556 XS Sloten

80 m² Bouwjaar 1880 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Bolwerk Zuidzijde 71 is een woonhuis in Sloten, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 74 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
74 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bolwerk Zuidzijde 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bolwerk Zuidzijde 71

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
262.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
519.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
95.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sloten

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

5.4 km
Vervoer

Treinstation

19.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

19.8 km

Buurtinformatie in Sloten

710 Inwoners
335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
347 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Sloten
77% Koopwoningen
255 Inwoners per km²

Locatie van Bolwerk Zuidzijde 71

Vergelijkbare woningen in Sloten

Veelgestelde vragen over Bolwerk Zuidzijde 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Bolwerk Zuidzijde 71?

De gemiddelde woningwaarde in Sloten is €307.000. Dat komt neer op circa €3.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bolwerk Zuidzijde 71 zich tot de wijk Sloten?

Bolwerk Zuidzijde 71 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Sloten. De buurt telt 347 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 255 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bolwerk Zuidzijde 71?

Bolwerk Zuidzijde 71 is een woonhuis in Sloten, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bolwerk Zuidzijde 71 vergeleken met de buurt?

Bolwerk Zuidzijde 71 heeft 80 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 74 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Sloten ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bolwerk Zuidzijde 71 en wat betekent dat?

Bolwerk Zuidzijde 71 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-12-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 95.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bolwerk Zuidzijde 71?

Bolwerk Zuidzijde 71 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sloten?

De wijk Sloten in Sloten (Friesland) kenmerkt zich door 710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sloten?

Vanuit Bolwerk Zuidzijde 71 in Sloten bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 5.4 km, treinstation op 19.4 km, snelwegoprit op 3.5 km.