Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning K. ter Laanstraat 47 Slochteren

K. ter Laanstraat 47, 9621 BT Slochteren

70 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label D

K. ter Laanstraat 47 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Slochteren, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 350 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor K. ter Laanstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel K. ter Laanstraat 47

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.76 kg/m²

Tuin
Ja (83.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Slochteren

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

8.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Slochteren

2110 Inwoners
1045 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Slochteren
59% Koopwoningen
938 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van K. ter Laanstraat 47

Vergelijkbare woningen in Slochteren

Veelgestelde vragen over K. ter Laanstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van K. ter Laanstraat 47?

De prijsindicatie voor K. ter Laanstraat 47 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Slochteren is €236.000. Dat komt neer op circa €3.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt K. ter Laanstraat 47 zich tot de wijk Slochteren?

K. ter Laanstraat 47 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 70 m² in de wijk Slochteren. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 938 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op K. ter Laanstraat 47?

K. ter Laanstraat 47 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Slochteren, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is K. ter Laanstraat 47 vergeleken met de buurt?

K. ter Laanstraat 47 heeft 70 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Slochteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van K. ter Laanstraat 47 en wat betekent dat?

K. ter Laanstraat 47 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van K. ter Laanstraat 47?

K. ter Laanstraat 47 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Slochteren?

De wijk Slochteren in Slochteren (Groningen) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slochteren?

Vanuit K. ter Laanstraat 47 in Slochteren bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 8.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.