Streetview Twee Kerspelenweg 1 Slochteren

Twee Kerspelenweg 1, 9621 AX Slochteren

180 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Twee Kerspelenweg 1 is een woonhuis in Slochteren, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 770 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
770 m²
Inhoud
702 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Twee Kerspelenweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twee Kerspelenweg 1

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
224.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
320.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Slochteren

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

8.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Slochteren

2110 Inwoners
1045 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Slochteren
59% Koopwoningen
938 Inwoners per km²

Locatie van Twee Kerspelenweg 1

Vergelijkbare woningen in Slochteren

Veelgestelde vragen over Twee Kerspelenweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Twee Kerspelenweg 1?

De prijsindicatie voor Twee Kerspelenweg 1 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Slochteren is €236.000. Dat komt neer op circa €1.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twee Kerspelenweg 1 zich tot de wijk Slochteren?

Twee Kerspelenweg 1 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Slochteren. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 938 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twee Kerspelenweg 1?

Twee Kerspelenweg 1 is een woonhuis in Slochteren, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Twee Kerspelenweg 1 vergeleken met de buurt?

Twee Kerspelenweg 1 heeft 180 m² woonoppervlakte en 702 m³ inhoud. Het perceel is 770 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Slochteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twee Kerspelenweg 1 en wat betekent dat?

Twee Kerspelenweg 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-03-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twee Kerspelenweg 1?

Twee Kerspelenweg 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Slochteren?

De wijk Slochteren in Slochteren (Groningen) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slochteren?

Vanuit Twee Kerspelenweg 1 in Slochteren bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 8.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.