Halfvrijstaande woning Tolsteeg 14 Sliedrecht

Tolsteeg 14, 3363 XS Sliedrecht

167 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Tolsteeg 14 is een halfvrijstaande woning in Sliedrecht, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 397 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
397 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tolsteeg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolsteeg 14

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (136.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

355 Inwoners
145 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
156 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Baanhoek-Oost
82% Koopwoningen
3.017 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tolsteeg 14

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Tolsteeg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolsteeg 14?

De prijsindicatie voor Tolsteeg 14 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Baanhoek-Oost is €399.000. Dat komt neer op circa €2.389 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolsteeg 14 zich tot de wijk Baanhoek-Oost?

Tolsteeg 14 is een halfvrijstaande woning van 167 m² in de wijk Baanhoek-Oost. De buurt telt 156 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.017 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolsteeg 14?

Tolsteeg 14 is een halfvrijstaande woning in Baanhoek-Oost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tolsteeg 14 vergeleken met de buurt?

Tolsteeg 14 heeft 167 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 397 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Baanhoek-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolsteeg 14 en wat betekent dat?

Tolsteeg 14 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Tolsteeg 14?

Tolsteeg 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 136 m².

Hoe is de woningmarkt in Baanhoek-Oost?

De wijk Baanhoek-Oost in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baanhoek-Oost?

Vanuit Tolsteeg 14 in Baanhoek-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.