Eengezinswoning, tussenwoning Monteverdistraat 11 Sliedrecht

Monteverdistraat 11, 3363 LE Sliedrecht

160 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Monteverdistraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sliedrecht, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 161 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Monteverdistraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Monteverdistraat 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
-0.05

Tuin
Ja (83.0 m²)

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

2085 Inwoners
725 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
742 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Baanhoek-West
86% Koopwoningen
4.219 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Monteverdistraat 11

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Monteverdistraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Monteverdistraat 11?

De prijsindicatie voor Monteverdistraat 11 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Baanhoek-West is €390.000. Dat komt neer op circa €2.438 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Monteverdistraat 11 zich tot de wijk Baanhoek-West?

Monteverdistraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 160 m² in de wijk Baanhoek-West. De buurt telt 742 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.219 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Monteverdistraat 11?

Monteverdistraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Baanhoek-West, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Monteverdistraat 11 vergeleken met de buurt?

Monteverdistraat 11 heeft 160 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Baanhoek-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Monteverdistraat 11 en wat betekent dat?

Monteverdistraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-03-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -288.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Monteverdistraat 11?

Monteverdistraat 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Baanhoek-West?

De wijk Baanhoek-West in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baanhoek-West?

Vanuit Monteverdistraat 11 in Baanhoek-West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.