Eengezinswoning, vrijstaande woning Prinsenweer 21 Sliedrecht

Prinsenweer 21, 3363 JK Sliedrecht

141 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Prinsenweer 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sliedrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 418 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
418 m²
Inhoud
552 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Prinsenweer 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenweer 21

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
106.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
99.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37.8%
CO₂-emissie
16.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (221.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

1675 Inwoners
690 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
701 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde De Weren
91% Koopwoningen
6.165 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsenweer 21

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Prinsenweer 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenweer 21?

De prijsindicatie voor Prinsenweer 21 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in De Weren is €319.000. Dat komt neer op circa €2.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenweer 21 zich tot de wijk De Weren?

Prinsenweer 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 141 m² in de wijk De Weren. De buurt telt 701 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.165 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenweer 21?

Prinsenweer 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in De Weren, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prinsenweer 21 vergeleken met de buurt?

Prinsenweer 21 heeft 141 m² woonoppervlakte en 552 m³ inhoud. Het perceel is 418 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Weren ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenweer 21 en wat betekent dat?

Prinsenweer 21 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsenweer 21?

Prinsenweer 21 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 221 m².

Hoe is de woningmarkt in De Weren?

De wijk De Weren in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Weren?

Vanuit Prinsenweer 21 in De Weren bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.