Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
Prinsenweer 20 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 200 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinsenweer 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
2 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Weren is €319.000. Dat komt neer op circa €2.141 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinsenweer 20 is een woonhuis van 149 m² in de wijk De Weren. De buurt telt 701 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.165 inwoners per km².
Prinsenweer 20 is een woonhuis in De Weren, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Prinsenweer 20 heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 200 m². In De Weren ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Weren in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Prinsenweer 20 in De Weren bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsenweer 20: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij De Weren: restaurant (1.1 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Prinsenweer 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Weren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.