Streetview Waalstraat 2 Sliedrecht

Waalstraat 2, 3363 CN Sliedrecht

230 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Waalstraat 2 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 852 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
852 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Waalstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalstraat 2

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

1120 Inwoners
490 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
492 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt-Noord
45% Koopwoningen
5.674 Inwoners per km²

Locatie van Waalstraat 2

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Waalstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalstraat 2?

De prijsindicatie voor Waalstraat 2 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt-Noord is €255.000. Dat komt neer op circa €1.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalstraat 2 zich tot de wijk Rivierenbuurt-Noord?

Waalstraat 2 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Rivierenbuurt-Noord. De buurt telt 492 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.674 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalstraat 2?

Waalstraat 2 is een woonhuis in Rivierenbuurt-Noord, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Waalstraat 2 vergeleken met de buurt?

Waalstraat 2 heeft 230 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 852 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Rivierenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalstraat 2 en wat betekent dat?

Waalstraat 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-08-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalstraat 2?

Waalstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt-Noord?

De wijk Rivierenbuurt-Noord in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt-Noord?

Vanuit Waalstraat 2 in Rivierenbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.