Streetview Grevelingenlaan 19 Sliedrecht

Grevelingenlaan 19, 3363 CA Sliedrecht

130 m² Bouwjaar 1994 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Grevelingenlaan 19 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 423 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
423 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Grevelingenlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grevelingenlaan 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

805 Inwoners
475 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
468 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt-Zuid
41% Koopwoningen
9.153 Inwoners per km²

Locatie van Grevelingenlaan 19

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Grevelingenlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Grevelingenlaan 19?

De prijsindicatie voor Grevelingenlaan 19 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt-Zuid is €300.000. Dat komt neer op circa €2.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grevelingenlaan 19 zich tot de wijk Rivierenbuurt-Zuid?

Grevelingenlaan 19 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Rivierenbuurt-Zuid. De buurt telt 468 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grevelingenlaan 19?

Grevelingenlaan 19 is een woonhuis in Rivierenbuurt-Zuid, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Grevelingenlaan 19 vergeleken met de buurt?

Grevelingenlaan 19 heeft 130 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 423 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Rivierenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grevelingenlaan 19 en wat betekent dat?

Grevelingenlaan 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grevelingenlaan 19?

Grevelingenlaan 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt-Zuid?

De wijk Rivierenbuurt-Zuid in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt-Zuid?

Vanuit Grevelingenlaan 19 in Rivierenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.