Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
- Inhoud
- 375 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Benedenveer 16 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 169 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €648.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Benedenveer 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
8.1 kmDe prijsindicatie voor Benedenveer 16 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Benedenveer is €648.000. Dat komt neer op circa €5.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBenedenveer 16 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Benedenveer. De buurt telt 98 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.379 inwoners per km².
Benedenveer 16 is een woonhuis in Benedenveer, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Benedenveer 16 heeft 128 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Benedenveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €648.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Benedenveer 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-05-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Benedenveer 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Benedenveer in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €648.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.
Vanuit Benedenveer 16 in Benedenveer bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Benedenveer 16: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.2 km.