Streetview Deltalaan 17 Sliedrecht

Deltalaan 17, 3363 AB Sliedrecht

182 m² Bouwjaar 2007

Deltalaan 17 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 128 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
128 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Deltalaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

805 Inwoners
475 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
468 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt-Zuid
41% Koopwoningen
9.153 Inwoners per km²

Locatie van Deltalaan 17

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Deltalaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Deltalaan 17?

De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt-Zuid is €300.000. Dat komt neer op circa €1.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deltalaan 17 zich tot de wijk Rivierenbuurt-Zuid?

Deltalaan 17 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Rivierenbuurt-Zuid. De buurt telt 468 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deltalaan 17?

Deltalaan 17 is een woonhuis in Rivierenbuurt-Zuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Deltalaan 17 vergeleken met de buurt?

Deltalaan 17 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 128 m². In Rivierenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt-Zuid?

De wijk Rivierenbuurt-Zuid in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt-Zuid?

Vanuit Deltalaan 17 in Rivierenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Deltalaan 17: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rivierenbuurt-Zuid?

Recreatie nabij Rivierenbuurt-Zuid: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Deltalaan 17?