Streetview Prof. van der Waalslaan 13 Sliedrecht

Prof. van der Waalslaan 13, 3362 SP Sliedrecht

150 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Prof. van der Waalslaan 13 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 276 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
276 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prof. van der Waalslaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prof. van der Waalslaan 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.4%
CO₂-emissie
34.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

1830 Inwoners
900 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
910 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Winklerplein-Noord
42% Koopwoningen
6.866 Inwoners per km²

Locatie van Prof. van der Waalslaan 13

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Prof. van der Waalslaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Prof. van der Waalslaan 13?

De prijsindicatie voor Prof. van der Waalslaan 13 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Winklerplein-Noord is €234.000. Dat komt neer op circa €1.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prof. van der Waalslaan 13 zich tot de wijk Winklerplein-Noord?

Prof. van der Waalslaan 13 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Winklerplein-Noord. De buurt telt 910 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prof. van der Waalslaan 13?

Prof. van der Waalslaan 13 is een woonhuis in Winklerplein-Noord, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prof. van der Waalslaan 13 vergeleken met de buurt?

Prof. van der Waalslaan 13 heeft 150 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 276 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Winklerplein-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prof. van der Waalslaan 13 en wat betekent dat?

Prof. van der Waalslaan 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prof. van der Waalslaan 13?

Prof. van der Waalslaan 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Winklerplein-Noord?

De wijk Winklerplein-Noord in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winklerplein-Noord?