Streetview Mezenstraat 2 Sliedrecht

Mezenstraat 2, 3362 RL Sliedrecht

135 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Mezenstraat 2 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 228 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mezenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mezenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

2745 Inwoners
1225 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1344 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt-Zuid
39% Koopwoningen
9.774 Inwoners per km²

Locatie van Mezenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Mezenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Mezenstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt-Zuid is €242.000. Dat komt neer op circa €1.793 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mezenstraat 2 zich tot de wijk Vogelbuurt-Zuid?

Mezenstraat 2 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Vogelbuurt-Zuid. De buurt telt 1.344 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.774 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mezenstraat 2?

Mezenstraat 2 is een woonhuis in Vogelbuurt-Zuid, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mezenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Mezenstraat 2 heeft 135 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vogelbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mezenstraat 2 en wat betekent dat?

Mezenstraat 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mezenstraat 2?

Mezenstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt-Zuid?

De wijk Vogelbuurt-Zuid in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt-Zuid?

Vanuit Mezenstraat 2 in Vogelbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.