Tussenwoning Merelstraat 13 Sliedrecht

Merelstraat 13, 3362 RJ Sliedrecht

113 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Merelstraat 13 is een tussenwoning in Sliedrecht, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 177 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
113 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Merelstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merelstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

2745 Inwoners
1225 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1344 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt-Zuid
39% Koopwoningen
9.774 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Merelstraat 13

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Merelstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelstraat 13?

De prijsindicatie voor Merelstraat 13 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt-Zuid is €242.000. Dat komt neer op circa €2.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelstraat 13 zich tot de wijk Vogelbuurt-Zuid?

Merelstraat 13 is een tussenwoning van 113 m² in de wijk Vogelbuurt-Zuid. De buurt telt 1.344 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.774 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelstraat 13?

Merelstraat 13 is een tussenwoning in Vogelbuurt-Zuid, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Merelstraat 13 vergeleken met de buurt?

Merelstraat 13 heeft 113 m² woonoppervlakte en 113 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vogelbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merelstraat 13 en wat betekent dat?

Merelstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Merelstraat 13?

Merelstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt-Zuid?

De wijk Vogelbuurt-Zuid in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt-Zuid?

Vanuit Merelstraat 13 in Vogelbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.