Streetview Stationsweg 39 Sliedrecht

Stationsweg 39, 3362 HA Sliedrecht

140 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Stationsweg 39 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 149 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stationsweg 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsweg 39

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

230 Inwoners
105 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
115 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Stationsweg
87% Koopwoningen
3.777 Inwoners per km²

Locatie van Stationsweg 39

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Stationsweg 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsweg 39?

De prijsindicatie voor Stationsweg 39 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsweg is €291.000. Dat komt neer op circa €2.079 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsweg 39 zich tot de wijk Stationsweg?

Stationsweg 39 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Stationsweg. De buurt telt 115 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.777 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsweg 39?

Stationsweg 39 is een woonhuis in Stationsweg, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stationsweg 39 vergeleken met de buurt?

Stationsweg 39 heeft 140 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Stationsweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stationsweg 39 en wat betekent dat?

Stationsweg 39 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stationsweg 39?

Stationsweg 39 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stationsweg?

De wijk Stationsweg in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsweg?

Vanuit Stationsweg 39 in Stationsweg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.