Eengezinswoning, vrijstaande woning Rijksstraatweg 104 Sleeuwijk

Rijksstraatweg 104, 4254 XH Sleeuwijk

89 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Rijksstraatweg 104 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sleeuwijk, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 514 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
514 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 104

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
211.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.8%
CO₂-emissie
48.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (234.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sleeuwijk

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Sleeuwijk

1715 Inwoners
660 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
711 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Sleeuwijk oost
80% Koopwoningen
1.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 104

Vergelijkbare woningen in Sleeuwijk

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 104?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 104 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Sleeuwijk oost is €456.000. Dat komt neer op circa €5.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 104 zich tot de wijk Sleeuwijk oost?

Rijksstraatweg 104 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 89 m² in de wijk Sleeuwijk oost. De buurt telt 711 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 104?

Rijksstraatweg 104 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sleeuwijk oost, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijksstraatweg 104 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 104 heeft 89 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 514 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Sleeuwijk oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 104 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 104 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 48.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 104?

Rijksstraatweg 104 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 234 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sleeuwijk oost?

De wijk Sleeuwijk oost in Sleeuwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sleeuwijk oost?