Tussenwoning Smalle Vliet 25 Sleeuwijk

Smalle Vliet 25, 4254 CN Sleeuwijk

92 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Smalle Vliet 25 is een tussenwoning in Sleeuwijk, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 116 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
116 m²
Inhoud
326 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Smalle Vliet 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smalle Vliet 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.28 kg/m²

Tuin
Ja (26.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Sleeuwijk

3990 Inwoners
1640 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1665 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Sleeuwijk west
73% Koopwoningen
3.913 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Smalle Vliet 25

Vergelijkbare woningen in Sleeuwijk

Veelgestelde vragen over Smalle Vliet 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Smalle Vliet 25?

De prijsindicatie voor Smalle Vliet 25 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Sleeuwijk west is €358.000. Dat komt neer op circa €3.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smalle Vliet 25 zich tot de wijk Sleeuwijk west?

Smalle Vliet 25 is een tussenwoning van 92 m² in de wijk Sleeuwijk west. De buurt telt 1.665 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.913 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smalle Vliet 25?

Smalle Vliet 25 is een tussenwoning in Sleeuwijk west, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Smalle Vliet 25 vergeleken met de buurt?

Smalle Vliet 25 heeft 92 m² woonoppervlakte en 326 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Sleeuwijk west ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smalle Vliet 25 en wat betekent dat?

Smalle Vliet 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smalle Vliet 25?

Smalle Vliet 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 26 m².

Hoe is de woningmarkt in Sleeuwijk west?

De wijk Sleeuwijk west in Sleeuwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sleeuwijk west?

Vanuit Smalle Vliet 25 in Sleeuwijk west bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.