2-onder-1-kapwoning De Snit 3 Slagharen

De Snit 3, 7776 CS Slagharen

130 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Snit 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Slagharen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 253 m² en 5 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
253 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Snit 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Snit 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.38 kWh/m²
CO₂-emissie
28.64 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Slagharen Kern

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

9,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8,3 km
Gezondheid

Apotheek

0,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9,9 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,5 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

8,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Slagharen Kern

De Snit 3 ligt in de buurt Slagharen Kern in Slagharen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.590 inwoners en 1.144 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 300.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

2590 Inwoners
1100 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1144 Woningvoorraad
€300.000 Gem. WOZ-waarde Slagharen Kern
69% Koopwoningen
1.891 Inwoners per km²

Locatie van De Snit 3

Officiële bekendmakingen rond De Snit 3

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 97 meter

Geweigerde omgevingsvergunning: 't Vijfhoekje 9 in Slagharen, het kappen van 2 valse acacia's

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Slagharen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Slagharen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Snit 3

Wat is de geschatte woningwaarde van De Snit 3?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Slagharen Kern €300.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Snit 3 zich tot de CBS-buurt Slagharen Kern?

De Snit 3 is een 2-onder-1-kapwoning van 130 m² in de CBS-buurt Slagharen Kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.144 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.891 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Snit 3?

De Snit 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Slagharen Kern, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Snit 3 vergeleken met de buurt?

De Snit 3 heeft 130 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Slagharen Kern €300.000.

Wat is het energielabel van De Snit 3 en wat betekent dat?

De Snit 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Snit 3?

De Snit 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Slagharen Kern?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Slagharen Kern in Slagharen (Overijssel) 2.590 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €300.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Slagharen Kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Slagharen Kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 9,6 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Slagharen Kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Slagharen Kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 9,9 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 8,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Slagharen Kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Slagharen Kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor De Snit 3?

Een woningrapport voor De Snit 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Slagharen Kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Slagharen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars