Streetview Mozartstraat 21 Sittard

Mozartstraat 21, 6137 RJ Sittard

111 m² Bouwjaar 1977 3 kamers 1 slaapkamers Label B

Mozartstraat 21 is een woonhuis in Sittard, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 253 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
253 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mozartstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartstraat 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Sittard

1910 Inwoners
1130 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1150 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Vrangendael
39% Koopwoningen
3.980 Inwoners per km²

Locatie van Mozartstraat 21

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Mozartstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Vrangendael is €183.000. Dat komt neer op circa €1.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartstraat 21 zich tot de wijk Vrangendael?

Mozartstraat 21 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Vrangendael. De buurt telt 1.150 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartstraat 21?

Mozartstraat 21 is een woonhuis in Vrangendael, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mozartstraat 21 vergeleken met de buurt?

Mozartstraat 21 heeft 111 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Vrangendael ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartstraat 21 en wat betekent dat?

Mozartstraat 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mozartstraat 21?

Mozartstraat 21 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vrangendael?

De wijk Vrangendael in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrangendael?

Vanuit Mozartstraat 21 in Vrangendael bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.