Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) Schermerstraat 9 Sittard

Schermerstraat 9, 6137 KM Sittard

126 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 2 slaapkamers Label B

Schermerstraat 9 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Sittard, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 315 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schermerstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schermerstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Sittard

5930 Inwoners
2695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2696 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Kemperkoul
71% Koopwoningen
3.817 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schermerstraat 9

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Schermerstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Schermerstraat 9?

De prijsindicatie voor Schermerstraat 9 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Kemperkoul is €293.000. Dat komt neer op circa €2.325 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schermerstraat 9 zich tot de wijk Kemperkoul?

Schermerstraat 9 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) van 126 m² in de wijk Kemperkoul. De buurt telt 2.696 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.817 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schermerstraat 9?

Schermerstraat 9 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Kemperkoul, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schermerstraat 9 vergeleken met de buurt?

Schermerstraat 9 heeft 126 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kemperkoul ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schermerstraat 9 en wat betekent dat?

Schermerstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schermerstraat 9?

Schermerstraat 9 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kemperkoul?

De wijk Kemperkoul in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 5.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kemperkoul?

Vanuit Schermerstraat 9 in Kemperkoul bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 4 km.