Streetview Beatrixstraat 17 Sint Philipsland

Beatrixstraat 17, 4675 RV Sint Philipsland

99 m² Bouwjaar 1950 Label C

Beatrixstraat 17 is een woonhuis in Sint Philipsland, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en een perceel van 290 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
290 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Beatrixstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beatrixstraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint Philipsland

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

4.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

24.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.5 km
Horeca

Restaurant

4.1 km
Horeca

Café

11.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.6 km

Buurtinformatie in Sint Philipsland

320 Inwoners
130 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
129 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Sint Philipsland
88% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van Beatrixstraat 17

Vergelijkbare woningen in Sint Philipsland

Veelgestelde vragen over Beatrixstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Beatrixstraat 17?

De prijsindicatie voor Beatrixstraat 17 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint Philipsland is €428.000. Dat komt neer op circa €4.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beatrixstraat 17 zich tot de wijk Verspreide huizen Sint Philipsland?

Beatrixstraat 17 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Verspreide huizen Sint Philipsland. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beatrixstraat 17?

Beatrixstraat 17 is een woonhuis in Verspreide huizen Sint Philipsland, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beatrixstraat 17 vergeleken met de buurt?

Beatrixstraat 17 heeft 99 m² woonoppervlakte. Het perceel is 290 m². In Verspreide huizen Sint Philipsland ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beatrixstraat 17 en wat betekent dat?

Beatrixstraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Sint Philipsland?

De wijk Verspreide huizen Sint Philipsland in Sint Philipsland (Zeeland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sint Philipsland?

Vanuit Beatrixstraat 17 in Verspreide huizen Sint Philipsland bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 24.2 km, snelwegoprit op 4.3 km.