Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 287 m²
- Perceeloppervlakte
- 1865 m²
Langeweg 76 is een woonhuis in Sint Philipsland, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m² en een perceel van 1865 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langeweg 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
4.1 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
24.2 kmSnelweg oprit
4.3 kmKinderdagverblijf
3.8 kmMiddelbare school
15.5 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
15.5 kmRestaurant
4.1 kmCafé
11.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
23.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint Philipsland is €428.000. Dat komt neer op circa €1.491 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangeweg 76 is een woonhuis van 287 m² in de wijk Verspreide huizen Sint Philipsland. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².
Langeweg 76 is een woonhuis in Verspreide huizen Sint Philipsland, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Langeweg 76 heeft 287 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1865 m². In Verspreide huizen Sint Philipsland ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Sint Philipsland in Sint Philipsland (Zeeland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Langeweg 76 in Verspreide huizen Sint Philipsland bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 24.2 km, snelwegoprit op 4.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langeweg 76: ziekenhuis op 15.5 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 3.8 km, middelbare school op 15.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Sint Philipsland: restaurant (4.1 km), cafe (11.1 km).
Een woningrapport voor Langeweg 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Sint Philipsland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.