Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 301 m²
- Inhoud
- 400 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €325.000 tot €375.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
Langeweg 9 is een hoekwoning in Sint Philipsland, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 301 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langeweg 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
4.8 kmHuisarts
4.3 kmTreinstation
25.1 kmSnelweg oprit
5.2 kmKinderdagverblijf
4.4 kmMiddelbare school
16.4 kmApotheek
4.3 kmZiekenhuis
16.4 kmRestaurant
4.9 kmCafé
11.9 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
24.5 kmThuiskomen waar rust, ruimte en water samenkomen! Neem alvast een digitaal kijkje in en om de woning via de Virtual Tour op onze website.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Langeweg 9 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Anna Jacobapolder is €210.000. Dat komt neer op circa €1.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangeweg 9 is een hoekwoning van 120 m² in de wijk Anna Jacobapolder. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.449 inwoners per km².
Langeweg 9 is een hoekwoning in Anna Jacobapolder, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Langeweg 9 heeft 120 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 301 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Anna Jacobapolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Langeweg 9 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Langeweg 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 130 m².
De wijk Anna Jacobapolder in Sint Philipsland (Zeeland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Langeweg 9 in Anna Jacobapolder bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 4.3 km, treinstation op 25.1 km, snelwegoprit op 5.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langeweg 9: ziekenhuis op 16.4 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 4.4 km, middelbare school op 16.4 km.