Streetview Oostdijk 61 Sint Philipsland

Oostdijk 61, 4675 RE Sint Philipsland

265 m² Bouwjaar 1976 3 kamers Label C

Oostdijk 61 is een woonhuis in Sint Philipsland, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m², een perceel van 7380 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
265 m²
Perceeloppervlakte
7380 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oostdijk 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostdijk 61

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint Philipsland

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

4.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

24.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.5 km
Horeca

Restaurant

4.1 km
Horeca

Café

11.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.6 km

Buurtinformatie in Sint Philipsland

320 Inwoners
130 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
129 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Sint Philipsland
88% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van Oostdijk 61

Vergelijkbare woningen in Sint Philipsland

Veelgestelde vragen over Oostdijk 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostdijk 61?

De prijsindicatie voor Oostdijk 61 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint Philipsland is €428.000. Dat komt neer op circa €1.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostdijk 61 zich tot de wijk Verspreide huizen Sint Philipsland?

Oostdijk 61 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Verspreide huizen Sint Philipsland. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostdijk 61?

Oostdijk 61 is een woonhuis in Verspreide huizen Sint Philipsland, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostdijk 61 vergeleken met de buurt?

Oostdijk 61 heeft 265 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 7380 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 88 m² per kamer. In Verspreide huizen Sint Philipsland ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostdijk 61 en wat betekent dat?

Oostdijk 61 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostdijk 61?

Oostdijk 61 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Sint Philipsland?

De wijk Verspreide huizen Sint Philipsland in Sint Philipsland (Zeeland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sint Philipsland?

Vanuit Oostdijk 61 in Verspreide huizen Sint Philipsland bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 24.2 km, snelwegoprit op 4.3 km.