Streetview Rijksweg 13 Sint Philipsland

Rijksweg 13, 4675 RB Sint Philipsland

72 m² Bouwjaar 1957 Label A+++

Rijksweg 13 is een woning in Sint Philipsland, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
72 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksweg 13

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
102.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.6%
CO₂-emissie
20.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint Philipsland

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

4.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

24.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.5 km
Horeca

Restaurant

4.1 km
Horeca

Café

11.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.6 km

Buurtinformatie in Sint Philipsland

320 Inwoners
130 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
129 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Sint Philipsland
88% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van Rijksweg 13

Vergelijkbare woningen in Sint Philipsland

Veelgestelde vragen over Rijksweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksweg 13?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint Philipsland is €428.000. Dat komt neer op circa €5.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksweg 13 zich tot de wijk Verspreide huizen Sint Philipsland?

Rijksweg 13 is een woning van 72 m² in de wijk Verspreide huizen Sint Philipsland. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksweg 13?

Rijksweg 13 is een woning in Verspreide huizen Sint Philipsland, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijksweg 13 vergeleken met de buurt?

Rijksweg 13 heeft 72 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Sint Philipsland ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksweg 13 en wat betekent dat?

Rijksweg 13 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2036-01-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.32 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Sint Philipsland?

De wijk Verspreide huizen Sint Philipsland in Sint Philipsland (Zeeland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sint Philipsland?

Vanuit Rijksweg 13 in Verspreide huizen Sint Philipsland bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 24.2 km, snelwegoprit op 4.3 km.